Adres: Gazi Osman Paşa Mah. Küpdere Sk. No:4A Çerkezköy, Tekirdağ
Sapphire RX 570 termal pad değişimi
Macbook Pro orijinal bataryası çıkarıldı ve temizliği yapıldı

Projelerimiz

Teknoland olarak gerçekleştirdiğimiz çeşitli projelerle teknoloji alanında etkileyici izler bırakıyoruz. Bilgisayar satışından başlayarak, özel bilgisayar toplama hizmetlerimizle müşterilerimize en yüksek performansı sunuyoruz. Ayrıca, bilgisayar bakımı ve onarımı konusundaki uzmanlığımız sayesinde kullanıcılarımızın cihazlarını uzun ömürlü ve sorunsuz bir şekilde kullanmalarını sağlıyoruz.

Sosyal medya yönetimi Instagram gönderileri
Sosyam medya yönetimi.

Web tasarım projelerimiz, estetik ve kullanıcı dostu tasarımlarla işletmelerin dijital varlıklarını güçlendiriyor. Güvenlik sistemleri projelerimizle de müşterilerimizin güvenlik ihtiyaçlarına modern ve etkili çözümler sunuyoruz. Oyuncu ekipmanları konusundaki projelerimizle ise oyun tutkunlarının ihtiyaçlarına uygun, yüksek performanslı ekipmanlar sunarak oyun deneyimlerini bir üst seviyeye taşıyoruz.

Macbook Pro yeni bataryası ile güç alıyor
Macbook Pro cihazın bataryası değiştirildi ve sıfırlama işlemi yapıldı.

Her bir projemizde müşteri memnuniyetini ve ihtiyaçlara uygun çözümleri öncelik olarak benimsemekteyiz. Uzman ekibimiz, her aşamada titizlikle çalışarak projelerin başarılı bir şekilde tamamlanmasını sağlıyor. Teknoland olarak, sadece ürün satışı değil, aynı zamanda çeşitli teknoloji alanlarında sunduğumuz hizmetlerle müşterilerimizin beklentilerini aşmayı hedefliyoruz.

Diğer projelerimiz

Laptop Temizliği

Laptopun temizliği yapıldı ve termal macunlar ile petderi değiştirildi. Cihazınızın performansı artırıldı ve aşırı ısınma sorunları çözüldü.

Batarya Değişimi

MacBook Pro batarya değişimi başarıyla gerçekleştirildi. Yeni batarya ile cihazınızın kullanım süresi ve performansı artacak.

Ekran Kartı Bakımı

Ekran kartın bakımı başarıyla tamamlandı. Bu işlem, performansı artırır ve uzun ömürlü kullanım sağlar.

Kasa Temizliği

Toz ve kirlerden arındırılarak iç bileşenlerin daha iyi hava alması sağlandı. Bu, bilgisayarınızın daha serin ve verimli çalışmasını sağlar.