Adres: Gazi Osman Paşa Mah. Küpdere Sk. No:4A Çerkezköy, Tekirdağ

Hizmetlerimiz

Teknoland olarak gerçekleştirdiğimiz projelerle teknoloji dünyasına yön veriyoruz.

Bilişim

Geniş ürün yelpazesi ve uzman ekibiyle müşterilere bilgisayar satışı, bakımı, onarımı ve güvenlik sistemleri gibi çözümler sunan öncü bir bilişim markasıdır.

Teknoloji

Güncel bilgisayarlar, bileşenler ve güvenlik sistemleri ile müşterilere hizmet veren öncü bir teknoloji markasıdır. Uzman ekip ve geniş ürün yelpazesiyle müşteri memnuniyetini sağlar.

Güvenlik

Teknoland, güvenlik kameraları ve sistemleriyle ev ve iş yerlerinizi korur. Profesyonel kurulum ve destekle güvenliğinizi sağlar.

Destek

Teknoland, uzman teknisyenlerle bilgisayar bakımı, onarımı ve teknik destek hizmeti sunar. Sorunlarınıza hızlı ve etkili çözümler sağlar.

Tam Hizmet

Teknoland, geniş hizmet yelpazesiyle müşterilerine özel çözümler sunar. Bilgisayar satışı, bileşenleri, bakımı, güvenlik sistemleri ve telefon aksesuarları gibi alanlarda hizmet verir.

Masaüstü oyuncu bilgisayarı ve gaming oyuncu laptopu

Masaüstü ve Laptop Bilgisayar

Teknoland, en son teknolojiye sahip masaüstü ve dizüstü bilgisayarlarla müşterilerine geniş bir ürün yelpazesi sunar. Kaliteli markalar, yüksek performans ve uygun fiyatlarla kullanıcı ihtiyaçlarını karşılar.

Bilgisayar Bileşenleri

Teknoland, bilgisayar bileşenleri alanında geniş bir ürün yelpazesi sunar. Anakartlar, işlemciler, RAM'ler, depolama birimleri ve diğer donanımlarla bilgisayarınızı güncelleyin veya özelleştirin. Uygun fiyatlar ve kaliteli ürünler.

Bilgisayar bileşenleri
Oyuncu ekipmanları kulaklık, gamepad, klavye, mouse

Oyuncu Ekipmanları

Teknoland, oyuncular için geniş bir ekipman yelpazesi sunar. Oyuncu fareleri, klavyeleri, kulaklıkları ve mousepad'ler gibi yüksek performanslı ürünlerle oyun deneyiminizi zirveye çıkarın. Uygun fiyatlarla kaliteli ürünler.

Batarya ve Adaptörler

Teknoland, çeşitli laptop bataryaları ve adaptörlerini sunar. Marka ve model uyumlu yedek bataryalarla ve adaptörlerle dizüstü bilgisayarınızı güçlendirin. Uygun fiyatlar ve yüksek kalite.

Laptop bataryası
Telefon aksesuarları

Telefon Aksesuarları

Teknoland, geniş bir telefon aksesuarları yelpazesi sunar. Telefon kılıfları, şarj cihazları, kulaklıklar ve ekran koruyucular gibi çeşitli ürünlerle telefonunuzu kişiselleştirin ve koruyun. Uygun fiyatlarla kaliteli ürünler.

Bakım ve Onarım

Teknoland, uzman teknisyenlerle bilgisayar bakımı ve onarım hizmeti sunar. Donanım ve yazılım sorunlarını hızlı ve etkili bir şekilde çözer, cihazlarınızın verimliliğini artırır. Uygun fiyatlarla kaliteli hizmet.

Teknoland bilgisayar kasası temizliği yapılıyor
Pc ekran kartı montajı

Montaj ve Format

Teknoland, bilgisayar montajı ve format hizmeti sunar. Özel bilgisayar toplama ve montaj işlemleriyle ihtiyaçlarınıza uygun sistemler oluşturur, yazılımsal sorunları çözer. Hızlı ve güvenilir hizmet.

Kartuş ve Dolumu

Teknoland, yazıcı kartuşları ve dolumu hizmeti sunar. Uygun fiyatlarla yüksek kaliteli kartuşlar ve dolum işlemleriyle yazıcılarınızın verimliliğini artırın. Hızlı ve güvenilir hizmet.

Yazıcı kartuş ve kartuş dolumu
Teknoland güvenlik sistemleri satışı

Güvenlik Sistemleri

Teknoland, ev ve iş yerleriniz için profesyonel güvenlik sistemleri sunar. Kameralar, alarm sistemleri ve izleme yazılımlarıyla mülklerinizi güvende tutun. Uzman kurulum ve destek.

Web Tasarım

Teknoland, özelleştirilmiş web tasarım hizmetleri sunar. Güçlü ve estetik web siteleriyle işletmelerin çevrimiçi varlığını güçlendirir. Uygun fiyatlarla profesyonel tasarım ve destek.

Teknoland web tasarım hizmeti

Yüksek Kalite Standartları

Teknoland, müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak için kalite standartlarını benimser. Uzman ekibimiz ve geniş ürün yelpazemizle güvenilir hizmet ve üstün ürün kalitesi sunarız.